Instruktorzy - Kraby na fali

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Instruktorzy

Kraby na fali

Anna Łuczak


Oswajaniem dzieci z wodą oraz nauką pływania zajmuje się od 2006 roku. Na poznańskich basenach wychowała już kilkadziesiąt młodych adeptów pływania. Uwielbia dzieci, a w szczególności te najmłodsze, z którymi ma doskonały kontakt. Jest zawsze otwarta i pomocna, a swoim entuzjazmem i uśmiechem zaraża innych uczestników. Jej zajęcia charakteryzują się kreatywnymi zabawami z wykorzystaniem kolorowych zabawek. Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt jest stałym uczestnikiem różnych konferencji oraz szkoleń dotyczących pływania najmłodszych.


Przygodę ze sportem wodnym rozpoczęła już w szkole podstawowej, kiedy uprawiała kajakarstwo klasyczne, wielokrotnie zdobywając medale Mistrzostw Polski. Jest absolwentką poznańskiej AWF oraz nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej i gimnazjum. Poza tym posiada  stopień ratownika wodnego, jest trenerem II klasy kajakarstwa klasycznego oraz kierownikiem kolonijnym.
Każdą wolną chwilę Ania spędza aktywnie. Oprócz pływania uwielbia wycieczki rowerowe, górskie oraz jazdę na rolkach. Jest mamą dwuletniej Łucji, która tak jak jej rodzice, bardzo lubi figle i zabawy na basenie.

Krzysztof Łuczak

Od najmłodszych lat związany z aktywnością fizyczną. Pływać nauczył się już w przedszkolu, a następnie w szkole podstawowej zaczął trenować kajakarstwo, które uprawiał przez dwadzieścia lat. Reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata, Europy oraz Pucharu Świata. Złoty medalista mistrzostw Europy, medalista mistrzostw świata, wielokrotny Mistrz Polski w kajakarstwie.


Jest absolwentem UAM w Poznaniu, posiada stopień ratownika oraz instruktora pływania. Początkowo, ze względu na obowiązki sportowe prowadził zajęcia indywidualne z pływania. Swoją przygodę z pływaniem niemowlaków rozpoczął w 2008 roku. Podczas swoich zajęć wykorzystuję różne zabawy oraz piosenki tak aby dzieci poczuły się pewnie w wodzie. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt.
Swój wolny czas stara się spędzać aktywnie ze swoją rodziną. Lubi wycieczki rowerowe po szlakach wielkopolski, górskie eskapady oraz jazdę na nartorolkach. Jest tatą dwuletniej Łucji, która tak jak jej rodzice lubi się bawić nad wodą.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego