O nas - Kraby na fali

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

O nas

Kraby na faliKraby na fali  to szkoła pływania, która powstała z myślą o prowadzeniu zajęć nauki pływania dla dzieci.

Prowadzimy zajęcia w basenie:


- oswajania niemowlaków w wodzie
- oswajania z wodą dzieci w wieku poniemowlęcym
- naukę pływania dla dzieci w różnych grupach wiekowych


Podczas zajęć wykorzystujemy profesjonalny sprzęt do nauki pływania dostosowany do umiejętności naszych podopiecznych. Stosujemy bardzo charakterystyczne i kolorowe akcesoria, które pozwalają pokonać lęk przed wodą oraz pobudzają do wyobraźni.


 

Poprzez dobrą zabawę i pozytywne nastawienie wprowadzimy Wasze dzieci w wodny świat, pełen niezapomnianych przeżyć. Zaszczepimy nawyk do aktywnego spędzania czasu w wodzie dla całej rodziny. Bliskość, zaangażowanie, a przede wszystkim obecność rodziców sprawia, że dzieci podchodzą z entuzjazmem do zdobywania nowych doświadczeń w środowisku wodnym.

Sport, a przede wszystkim pływanie jest naszą pasją, którą chcemy zarażać młodych pływaków. Dzięki pracy w szkole mamy możliwość prawidłowego podejścia do dzieci i młodzieży.

Kraby na fali posiadamy wieloletnie doświadczenie jako instruktorzy nauki pływania oraz oswajania dzieci z wodą, które są wspaniałymi zajęciami w wodzie zarówno dla rodziców jak i dzieci. Jesteśmy czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Pływania Niemowląt.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego